Fitis <<
In april had ik de Fitis in de tuin, lijken heel veel op elkaar, verschil zie je meestal aan de kleur van de pootjes de Tjiftjaf heeft ze bijna zwart van kleur en de Fitis licht.
Dus nu ook de tjiftjaf in mijn tuintje gehad.
Twee zelfs ;-)
De foto’s zijn niet erg scherp, had net de verkeerde camera bij de hand.
En moest nogal behoorlijk inzomen.
Leuk dat je al weer vogels aan het fotograferen bent. een fitis en tjiftaf heb ik hier nog nooit in de tuin gezien helaas. Knap dat je het verschil weet, ik vind ze altijd erg op elkaar lijken.
groetjesss
wat leuk tiny,
zo gezellig met z’n tweetjes,
en zonder enige schroom:-)
wat heb jij ze geboden :-)
gelukkig dat je de foto’s wel hebt kunnen zien nu,
fijne avond nog hé.
Ondanks dat je de verkeerde camera had, zijn het toch zeer geslaagde foto’s. Niet iedereen heeft een tjiftjaf in de tuin. Mooi beestje!
Je mag toch niet mopperen over het resultaat lijkt me. Wat een lief stelletje. Dit vogeltje en de fitis heb ik nooit in de tuin gehad. Wel leuk dat de vogels weer terugkomen in de tuin. Ik zag vandaag ook voor het eerst alweer vinkjes en het roodborstje is al een paar dagen present + wat mussen, merels, mezen en een brutale ekster. Soms een Vlaamse gaai. En dan natuurlijk kraaien en duiven in de buurt!!
Groetjes
Wat leuk deze vogeltjes! En helemaal als je er twee ziet. Grappig dat ze zo in de vijver poedelen.
groet,
Lenie
In de tuin had ik ze nog nooit, maar gelukkig zie ik ze wél bij de Schipbeek.
Heb ze ook al een keer op de kiek gekregen…voor me zat de Tjiftjaf en tegelijkertijd achter me de Fitis en ik kon ze beiden fliepsen.
Ik was de koning te rijk en dat zul jij ook wel geweest zijn, toen je deze zag badderen in jouw vijver.
Mooi gezicht, Tiny.
Maak er een fijne dag van.
Groetjessss..Ria.
Ik wel best en verkeerde camera in de buurt hebben als er iets moois komt hoor, meestal heb ik de juiste camera of lens en komt er niks!!
Mooie momentopnamen. Geniet van het weekend. Gr Jan W
Mooi genoeg, hoor! Leuk, dat vogeltje. Vooral in de “verzopen kat” versie!
Leuk om deze vogeltjes in je tuin te kunnen kieken.
Prachtig om dat gebadder te zien.
Ze mogen dan niet zijn zo als jij graag gewild had maar ik vind ze mooi
fijn weekend
Niettegenstaande de camera toch heel knap in beeld gebracht.
Deze leuke beestjes staan er toch behoorlijk goed op. Een genot om te zien.
Wat mooi dat deze vogels zo maar in je eigen tuin “zwemmen” tussen je eigen vissen.
Dat van die camera is helemaal niet erg, het gaat bij dergelijke vangsten om het bijzondere idee.
Een fijn weekend.
Ik ken deze vogeltjes alleen van naam nog nooit gezien. Wat super dat ik ze nu bij jou tegen kom!!